niedziela, 4 marca 2012

Więcej czasu dla nas

No i to jest właśnie powód, dlaczego teraz rzadziej dodaję posty i przebywam na komputerze. Pogoda jest prawie doskonała (błoto...), a ja przejrzałam na oczy i zrozumiałam, że mojemu psu potrzeba czegoś więcej niż tylko spacery, treningi i zabawa. Oczywiście nie wykluczyliśmy tego, tylko powieliliśmy. No więc te nasze spacery, treningi i zabawy są teraz bardziej urozmaicone i ciekawsze. Jestem tak ambitna (^^), że sama wpadam na pomysły co i jak zrobić, co dodać, co odjąć. "Sezon na agility" uważam za otwarty. Ćwiczymy, ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy. Nodi jest szczęśliwy, a jeśli on, to i ja, ale ja nadal czekam na ten nieszczęsny aparat. Tym razem z Nikona, bo zawsze miałam Samsungi i mówiąc szczerze są do niczego. To działa tak : radość nowym Samsungiem, zauroczenie nim, "bo jakże on piękne zdjęcia robi", po rozkochaniu cię w sobie odchodzi bez pożegnania i żadnego powodu - mówię poważnie. Ychh. No więc skazani jesteśmy na mój telefon...

5 komentarzy:

 1. Ja też się wstrzymałam od dodawania postów, gdyż nie mam czasu ;// A poza tym jak jest taka pogoda to czas dla psiaka też trzeba znaleźć poza książkami :)Ahh.. te aparaty :] Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post ; ) Ja też robię zdjęcia komórką bo aparat mi ukradli ;/ Zapraszam do mnie : http://jamnik-maja.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo podoba mi się twój blog. Masz śliczną psinę
  P.S Zapraszam wszystkich do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny post. Masz bardzo ślicznego pieska dołączyłam do odsewatorów mam nadzieje że też dołączysz i odwiedzisz mojego bloga ;D Będę tu wpadać i komentować twoje posty. Pozdrowienie ode mnie i od mojego psiaka Sisi !

  OdpowiedzUsuń
 5. sliczy ten blog! a twój piesek jest kochany ! ;3
  Zapraszam do mnie: http://our-magicall-worlld12.blogspot.com/ , jeśli ci się blog spodobał to jest nam bardzo miło i jeśli chcesz możesz poobserwować ! ;))

  OdpowiedzUsuń