niedziela, 10 listopada 2013

Liebster blog award

Raczej nie bawię się w to, więc tylko odpowiem na pytania ;)
Zostałam nominowana przez Kasię i Beethovena.

1. Skąd wzięła się wasza pasja do psów? 
Nie mam pojęcia. Nikt w mojej rodzinie nie szalał za zwierzętami, tak więc nie mogę powiedzieć, że się "zaraziłam" lub "mam to genach". Gdy byłam mała, w domu był tylko jeden pies (i to przez bardzo krótki czas), którego prawie nie pamiętam tudzież nie byłam przez nie otaczana. Myślę, że to wzięło się po prostu znikąd, tak miało być i tyle :) 

2. Z czym wiążecie swoją przyszłość?
Jeszcze nie mam pewności, aczkolwiek ruszę zapewne w kierunku humanistycznym. No i oczywiście ze zwierzętami. Raczej nie zawodowo, ale jednak.


3. Myśleliście o kolejnym psie? 
Owszem. Myślałam i myślę nadal.

4. Z jakiego powodu jesteście w posiadaniu swojego bloga?
Bardzo lubię pisać, jak i również uwieczniać gdzieś najważniejsze sceny, wydarzenia, a także wszelkie błahostki, jak na przykład miłe spędzenie dnia lub pogoda na zewnątrz. Blog to idealne miejsce do własnej twórczości oraz dzielenia się kawałkiem życia z innymi. Chciałabym prowadzić go jeszcze przez wiele lat, a następnie cofnąć się do pierwszego wpisu i dzięki temu zobaczyć, jak bardzo zmienił się świat, pies, ja.

5. Co myślicie o traktowaniu psów jak laleczki?
Nazwa sama wskazuje - pies to pies, laleczka to laleczka. Absolutnie tego nie popieram, jednak nie zamierzam się rozpisywać, bo moje zdanie na ten temat jest takie, jak większości.

6. Następny pies - jaka rasa, pies czy suka?
O rasie / rasach wiem tylko ja i kilka bliskich osób. Nie chcę tego ogłaszać całemu światu, gdyż uważam, że jest to po prostu niepotrzebne, ponadto ostatnio wśród psiarzy krąży jakaś plaga  - są osoby, które niekiedy wręcz kradną innym pomysły i poglądy, a ja jednak nie chciałabym, żeby spotkało mnie to PO RAZ KOLEJNY. Zdradzę tyle, że będzie to pies. Zawsze miałam i wolałam psy, tak też pozostanie. Choć jedna sunia też się przewinie... ;)

7. Czy pragniecie wrócić do czasu kiedy mieliście 4/5/6 lat? 
Niekiedy owszem. Tęsknię za tymi beztroskimi chwilami, gdy dostawałam w szkole ocenę celującą za narysowanie kwadratowego koła i oszczekiwałam przechodniów udając, że jestem groźnym Dobermanem wow wow wow.

8. Mieszkacie w domu jednorodzinnym czy bloku?
Teraz niestety w bloku. To nas bardzo ogranicza. 

9. Jakie jest najczęstsze miejsce waszych spacerów? (nie tylko z psami) 
Na spacery chodzę praktycznie tylko z psami... Jak nie ze swoim, to z innymi. Zazwyczaj są to przechadzki nad jezioro lub do lasu. 

10. Bardziej w wychowaniu Waszego psa (lub wychowywaniu) cieszy/cieszył Cię początkowy sukces, czy początkowa porażka i późniejszy sukces?
Myślę, że i jedno i drugie jest bardzo satysfakcjonujące, bo odnosząc się do pierwszej sytuacji, możemy przyznać, że jesteśmy wręcz geniuszami, udało nam się to wykonać bez większych problemów. Natomiast co do sytuacji drugiej, również możemy być z siebie dumni, bo pomimo niepowodzeń i trudności, wytrwale udało nam się osiągnąć cel. Obydwa wyjścia są bardzo motywujące.

11. Ile lat ma Twój pies / Ile lat mają Twoje psy?
44 komentarze:

 1. Witaj jestem nowa i zostanę na dłużej :) Śliczny pies :)
  Obserwuję

  W wolnej chwili zapraszam do nas może staniesz się stałym czytelnikiem
  http://na-czterech-lapach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominacja do LBA .:)) - http://krejzidog.blogspot.com/2013/11/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje nominacji ^^
  Obserwuję, i zapraszam do nas!
  Pozdrawiamy, H&R

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominuję was do nagrody LBA . Więcej informacji na http://kiki-yorkshire-terrier.blogspot.com/2013/12/liebster-blog-award.html . :))

  OdpowiedzUsuń