sobota, 11 stycznia 2014

List do Świętego Mikołaja

Post co prawda pojawia się dość późno, ale z wiadomego braku czasu.

Napisaliśmy list i dostaliśmy nagrodę! Dokładnie 4 grudnia na stronie pies.pl (internetowej stronie wspaniałego miesięcznika "Przyjaciel Pies") pojawił się konkurs zatytułowany "List do Świętego Mikołaja". Zadaniem uczestników było napisanie listu do "Mikołaja" w imieniu naszego bądź innego psa. My również wzięliśmy udział, choć nie widzieliśmy dla siebie większych szans, to jednak nie mieliśmy przecież nic do stracenia, warto było spróbować. 17 grudnia uradowałam się e-mailem od redakcji PP, w którym poinformowano nas, że...wygraliśmy! Kilka dni później dotarła już nasza nagroda w postaci smakołyków Pet Planet Society oraz książki pt. "Przesadnik kynologiczny czyli jak wytrzymać z każdym psem". Nagroda okazała się trafiona, choć Noder jak zwykle najbardziej zafascynowany był rozszarpywaniem koperty z folią bąbelkową ;)
Smakołyki były rewelacyjne, zrobiły na  psie większe wrażenie niż Macedy (!), które dotąd były naszą podstawą w kwestii smaków. Bardzo aromatyczne i miękkie, dzięki czemu łatwiej podzielić je na mniejsze kawałki. Książka również niesamowita, zaciekawiła mnie. Są w niej zawarte przeróżne opisy, m.in. psiej historii, ćwiczeń, ras. Jest bardzo wciągająca, miło się ją czyta, gdzieniegdzie wtrącono jakiś trafny żart, więc można się także trochę pośmiać i poprawić sobie humor.

Nasz list można przeczytać tutaj. Jest pierwszy.
Chciałam napisać wzruszającą opowieść, ale według mnie wyszło trochę zabawnie :PSmakołyki zostały szybko wykorzystane w słusznych celach, więc niestety nie załapały się na zdjęcia.

6 komentarzy: